ciocazrodacastplotasadlapkyconnchess.co

something is. Thanks for the help this..

Category: Classical

Various - Kënga E Rinisë (Melodi Me Temë Nga Revolucioni) (Vinyl, LP, Album)

Various - Kënga E Rinisë (Melodi Me Temë Nga Revolucioni) (Vinyl, LP, Album)

 • Ninos says:
  Anëtari i labelit PINT, Lluni ka lansuar këngën e tij më të re “Menime”. Tekstin e ka shkruar vet reperi, derisa muzikën e ka bërë Erion Dragidella- Erno, transmeton ciocazrodacastplotasadlapkyconnchess.coinfo Për incizimin, miksimin dhe masterizimin është.
 • Digul says:
  kenget me te degjuara kenget shqip Kenget e reja shqip Kenget me te reja shqip te zgjedhura sipas adhuruesve te shumt qe preferojn kange nga disa kengetare te njohur nga Estrada Shqiptare ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni dhe ne Diaspore.
 • Molkis says:
  Ilustrimet i perkasin nje ekspedite te gr. valleve te Tropojes ne bjeshket e kesaj Krahine.
 • Brarn says:
  Gringo këndon në rep, duke shprehur dhembjen për ikjen e rinisë nga Kosova, kurse Zabeli sjellë pjesë nga kënga e Ilir Shaqirit “zemra ime thotë do të kthehem në Prishtinë”. CultBiz. As Corona nuk mund të ndal sukseset e Dua Lipës – albumi i saj është dëgjuar dy miliard herë brenda katër muajve.
 • Darg says:
  Vite me radhë në krye të këngëve më të klikuara shqiptare qëndronte hiti ‘Të ka lali shpirt’ me më shumë se milionë klikime në Youtube, shkruan ciocazrodacastplotasadlapkyconnchess.coinfo Por tani kënga e punuar nga Silva Gunbardhi ka rënë nga ‘froni’ për të ja lëshuar vendin një tjetër hiti të padiskutueshëm është fjala për ‘Bon Bon.
 • Shaktiramar says:
  Captown Races - Various - What A Crazy World The Calypso Mind Body & Soul Band* - Songs From The Caribbean Volume Two You Can Make Me Feel Good - Twenty 4 Seven Featuring Capt. Hollywood* .
 • Dokasa says:
  Feb 20,  · Versioni i plote mp3 i kesaj kenge, qe per mendimin tim eshte nje nga me madheshtoret kenge te kenduara ndonjehere ne shqip, pavaresisht ngjyres propagandistike qe i ka imponuar koha. Krenari e.
 • Tojara says:
  Në tregun muzikor çdo herë e më shumë po njoftohemi me emra të rinj që po i futen muzikës, me dëshirën për tu bërë këngëtarë të suksesshëm. I tillë është Jeton Ramiqi, i njohur si MVJ, 29 vjeçar nga Gjilani, i cili është lindur dhe rritur në Aargau te Zvicrës. Deri më tani, ai ka [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *